Anasayfa / İş İlanları 18 Mayıs 2015 1.821 views

İspark İş Başvurusu ve Personel Alımı


Türkiye’nin en büyük otopark işletmecisi olarak bilinen İspark şirketi bünyesine personel alımları yapmaktadır. Her geçen gün genişleyen hizmet potansiyeli ile yeni birimlere de işçi alımları yapılmaktadır.

İspark, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. 2005 yılında kurulmuştur ve İstanbullulara modern otopark hizmetleri sunmaktadır. İspark, sıradan bir otopark firması değildir. İstanbul trafik sorununu da çözmek için çözümler üreten modern bir yapıya ve felsefeye sahiptir. İstanbul’da bulunan çeşitli otoparkları bünyesine katarak modernleştiren ve tek elden yöneterek kaliteyi en üst düzeyde tutmaya özen gösteren bir firmadır.

İspark, her geçen gün büyüme kaydetmektedir. Hizmet bölgelerini genişleten firma bu bölgelere park hizmetlerinde ve çeşitli branşlarda çalışacak elemanlar alacaktır. Sizlerde İspark iş başvurusu yaparak bu firma da kariyerinizi devam ettirebilirsiniz.Çok büyük bir şirket olan İspark bünyesinde 2.000’den fazla çalışan bulunmaktadır. Her zaman daha kaliteli hizmeti benimsediği için çalışanlarına devamlı olarak destek vermektedir ve çeşitli konularda seminerler, eğitim destekleri sunmaktadır. Periyodik olarak yapılan eğitimler sonrasında, İspark çalışanları kısa zamanda tecrübeli bir konuma ulaşırlar ve bu da İstanbul halkına verilen hizmete yansımaktadır.

Toplam’da 500’den fazla noktada hizmet veren İspark bünyesinde çalışmak istiyorsanız internet üzerinde de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz link üzerinden de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kaynak; http://www.isbasvurusu.com.tr


Konu İle İlgili Görseller
İspark İş Başvurusu ve Personel Alımı
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap