Anasayfa / İş İlanları 18 Mayıs 2015 1.939 views

İspark İş Başvurusu ve Personel Alımı


Türkiye’nin en büyük otopark işletmecisi olarak bilinen İspark şirketi bünyesine personel alımları yapmaktadır. Her geçen gün genişleyen hizmet potansiyeli ile yeni birimlere de işçi alımları yapılmaktadır.

İspark, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. 2005 yılında kurulmuştur ve İstanbullulara modern otopark hizmetleri sunmaktadır. İspark, sıradan bir otopark firması değildir. İstanbul trafik sorununu da çözmek için çözümler üreten modern bir yapıya ve felsefeye sahiptir. İstanbul’da bulunan çeşitli otoparkları bünyesine katarak modernleştiren ve tek elden yöneterek kaliteyi en üst düzeyde tutmaya özen gösteren bir firmadır.

İspark, her geçen gün büyüme kaydetmektedir. Hizmet bölgelerini genişleten firma bu bölgelere park hizmetlerinde ve çeşitli branşlarda çalışacak elemanlar alacaktır. Sizlerde İspark iş başvurusu yaparak bu firma da kariyerinizi devam ettirebilirsiniz.

Çok büyük bir şirket olan İspark bünyesinde 2.000’den fazla çalışan bulunmaktadır. Her zaman daha kaliteli hizmeti benimsediği için çalışanlarına devamlı olarak destek vermektedir ve çeşitli konularda seminerler, eğitim destekleri sunmaktadır. Periyodik olarak yapılan eğitimler sonrasında, İspark çalışanları kısa zamanda tecrübeli bir konuma ulaşırlar ve bu da İstanbul halkına verilen hizmete yansımaktadır.

Toplam’da 500’den fazla noktada hizmet veren İspark bünyesinde çalışmak istiyorsanız internet üzerinde de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz link üzerinden de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kaynak; http://www.isbasvurusu.com.tr


Konu İle İlgili Görseller
İspark İş Başvurusu ve Personel Alımı
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.

 1. Adem durbal 8 Ekim 2016

  2 aydır işsizim iş arıyorum enson hastane otoparkında vale olarak çalıştım B sınıfı ehliyetim var yaklaşık 15 yıllık şöförlük tecrübem var 0535 357 76 66

 2. Yaşar aram 10 Kasım 2016

  Sizin bunyenizde Çalışmaktan gurur duyuyorum acil işe ihtiyacim var amcam isparkda şefdir RAMAZAN ARAM

 3. mehmet zengin 19 Eylül 2017

  ALLAH AŞKINA YALVARIYORUM İSPARKA ALIN BENİ GEÇİNEMİYORUM
  ALDIM MAAŞLA LÜTFEN YARDIMCI OLUN YILLARDIR ÇALMADIM KAPI KALMADI İSPARK İÇİN LÜTFEN YARDIMCI OLUN

 4. mehmet zengin 19 Eylül 2017

  0536 953 94 49 LÜTFEN

 5. Metin yilmaz 22 Eylül 2017

  Merhabalar tanısı metil malonik asidemi metobalizma hastası çocuğum var 36 yaşındayım 3 çocuğum var ise ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim.tel 0546 957 06 74

Yorum Yap