Anasayfa / İş İlanları 24 Ocak 2015 334 views

Sinop Öğretmenevi Personel Alımı


Sinop Öğretmenevi bünyesine işçi, memur alımı yapacak. Yapılacak olan eleman alımı hakkında bilgi, özel ve genel şartlar, iş ilanları ve iş başvuru koşullarını haberimizde inceleyebilirsiniz…

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden duyuru yapılmıştır.

SİNOP ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
Son Müracaat Zamanı : 02 Şubat 2015
Yayınlanma Zamanı : 23 Ocak 2015
Genel Koşullar ve Notlar

KAPICI/KALORİFERCİ MESLEĞİNDE (DAİMİ İŞÇİ) ELEMAN ALINACAKTIR. Talep şartlarına durumu uyum gösteren başvuru yapacak adaylar, ilanın yayınlanmış olduğu tarihten sonra 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden yahut www.iskur.gov.tr web adresi üstünden müracaat yapabilirler. Gerçeği yansıtmayan belge verenlerin veyahut beyanda bulunanların müracaatı geçersiz duruma getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişik Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı gizlidir. Merkezi imtihan uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) başvuran adaylar içinden öncelik belge tarihlerine nazaran talep sayısının üç mislini geçmeyecek halde isim ve adresleri ile durumlarını izah edici bilgi istek sahibi kamu kurum ve bünyesine bildirilecektir. İşyerine adı bildirilen kişilere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi sunan Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafınca adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Isteklere müracaat yapan ve son listede ismi yer alan başvuru yapacak adaylar, eğitim vaziyeti, deneyim, öncelik vaziyeti, mesleki belge, yabancı dil şartı ve benzeri şartları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ya da sözlü imtihandan önce talebi veren Kamu Kurum ve Bünyesine ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar son listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına haiz olanlardan, başvuruda bulunmuş oldukları devamlı yahut geçici işgücü isteğine işverence davet edildikleri biçimde mücbir sebepler yanı sıra icabet etmeyen, imtihana katılmayan, işi reddeden ya da kamuda devamlı işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı biter. Öncelik hakkından ikinci defa faydalanılamaz. Kamu Kurum ve Kurumlarının sürekli ve geçici işgücü isteklerine oluşturulan müracaatlarda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri göz önüne alınmaktadır. Nihai başvuru tarihi resmi tatile denk geldiğinde bir sonraki iş günü müracaatlar kabul görecektir. Başvuru tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü isteğine durumu uyum gösteren iş arayanın, tercihi yönünde yalnız bir talebe başvurusu kabul görecektir.

Kura Sinop Öğretmenevi ve akşam sanat okulu çok amaçlı salonunda 13 şubat 2015 tarihinde saat 14:30’da gerçekleşecektir.

Sinop Öğretmenevi personel alımı son başvuru ve sınav tarihi, genel ve özel şartlar ve bu ilanın tamamını incelemek için word dosyamıza göz atabilirsiniz.


Konu İle İlgili Görseller
Sinop Öğretmenevi Personel Alımı
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap