Anasayfa / İş İlanları 25 Ocak 2015 1.077 views

TTnet Personel Alımı


TTnet bünyesinde istihdam etmek üzere eleman ve işçi alımı yapacak. TTnet Türk Telekom iş ilanları ve iş başvurusu linkleri, açık iş pozisyonları ve kariyer sayfası…

Ülkemizin en büyük internet erişim şebekesi olan TTNET, iş arayanlarında kariyer yapmak istedikleri kurumlar içinde yer alıyor. Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi iştirakindeki TTNET, Türkiye’de internet erişiminin en büyük çoğunluğunu sağlayan bir müessese olduğu için birçok kişiye de isdihdam sunan bir kurumdur. Ülkemizin her noktasında geniş şubeleri bulunduğundan personel gereksinimi en fazla olan bir şirkettir.

TTNET 2015 senesinde de alımlarını sürdürecektir. Ülkemizin en hızlı büyüme kaydeden ve güvenilir şirketlerinden olmuş olduğu için senenin her zamanı eleman personel alımı gerçekleştirmektedir.

TTNET gerek kendi adresinden gerekse de ülkemizin büyük önde gelen personel sağlayan sitelerinden yayınladıkları ilanlarla eleman alımlarını duyurmaktadır. Bu duyuruları takip edebilir, açık pozisyonları ve hangi sektörlerde alım yapıldığını öğrenebilirsiniz.

TTNET Eleman Personel Alımı, 2015 senesi için de açık pozisyonlar için sürmektedir.

TTNET Personel Alımında öncelikli Ankara ve İstanbul olmak suretiyle birçok vilayet ve ilçe içerisinde açık açık iş pozisyonları tespit edilmektedir.

TTNET çağrı merkezi çalışanları ise senenin her döneminde en fazla ihtiyaç duyulan pozisyonlardan biri olmuştur. Ülkemizin en büyük Telekomünikasyon Grubunda, Türkiye’nin en fazla satış eğitimi veren şirketlerinden eğitim aldıktan sonrasında çağrı merkezlerinde işe başlanır. Onun yanı sıra Müşteri Temsilcisi, Mühendis, Mimar, Denetim Elemanı, İş Analisti, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Saha Satış Elemanı gibi bir çok açık pozisyon yer almaktadır.

TTNET’te kariyer yapmak isteyen başvuru yapacak adaylar, iş ilanlarını takip ederek bu ilanlara başvuruda bulunabilirler. Eleman alımı süreci kapsamı altında pozisyonuna göre genel yetenek, bilgi ve İngilizce sınavlar yapılabilir. Bu sınavlarda başarı göstermiş olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat sonrasında işe başlayabilirler. TTnet iş başvurusu sayfası.


Konu İle İlgili Görseller
TTnet Personel Alımı
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap